Łącząc ponad 30-letnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania zapewniamy naszym klientom wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Naszą reklamą są setki wykonanych realizacji w Polsce i Europie. Zakres naszych usług obejmuje m.in. montaż szklarni, budowę centrów ogrodniczych i montaż hal i płyty warstwowej.

W związku ze zmianą siedziby Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA BIURA

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji w tym odbieranie telefonów/maili i przekazywanie do odpowiednich działów,
  • koordynacja obiegu korespondencji w firmie,
  • odbiór i wysyłka przesyłek kurierskich,
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
  • dbanie o wszystkie aspekty funkcjonowania biura,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi zlecone usługi na rzecz biura,
  • organizacja spotkań w biurze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na recepcji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • biegłość w obsłudze komputera i aplikacji webowych,
  • samodzielność i obowiązkowość,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
  • system szkoleń – dostęp do bazy kursów on-line oraz możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych,
  • możliwość korzystania z karty Edenred Sport i Kultura,
  • dofinansowanie artykułów związanych ze zdrowiem i komfortem pracy (okulary, słuchawki),
  • przyjazna atmosfera i udogodnienia w miejscu pracy (firmowe lunche w wybrane dni tygodnia, przekąski i napoje w firmowej kuchni, biblioteczka),
  • firmowe spotkania integracyjne.